Bitcoin w końcu odbił się po opadnięciu do 11 400 dolarów w piątek.
W ciągu ostatnich 24 godzin cena BTC jest o 2% wyższa, ponieważ cena BTC wynosi 11.700 dolarów.
Według niektórych analityków Bitcoin Billionaire pozostaje w niedźwiedzim stanie pomimo trwającego ożywienia.
Jeden z nich zauważył, że istnieje niedźwiedzia rozbieżność sugerująca, że cena BTC spadnie do 10.500 dolarów.
Dywergencja niedźwiedzia jest wtedy, gdy aktywo porusza się po wyższej cenie, podczas gdy wskaźnik (często wskaźnik trendu) porusza się niżej.

Bitcoin musi posiadać 10 500 dolarów, aby utrzymać się w średnioterminowym trendzie byka, twierdzą analitycy.
BITCOIN PRAWDOPODOBNIE PRZETESTUJE 10.500$ W NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI: TECHNICZNE
Bitcoin jest przygotowywany do ruchu w kierunku 10.500 dolarów w najbliższym czasie, powiedział jeden z inwestorów kryptokurrency. Opublikował on poniższy wykres 21 sierpnia, zwracając uwagę na rozbieżność, która powstała pomiędzy ceną Bitcoin’a a a wskaźnikiem względnej siły i AO.

„Wykres dzienny wygląda jednak na bardzo chwiejny. Wolumeny spadają, pęd zanika. Jeśli nie zamknie się on powyżej 12,3 tys. dolarów i nie zlikwiduje dywersji niedźwiedzich, najprawdopodobniej będziemy w połowie 10 tys. dolarów“, zauważył inwestor, który dzielił się wykresem, odnosząc się do dywergencji powstałej na wykresie.

Obrazek

Wykres akcji cenowej BTC w ciągu ostatnich kilku miesięcy z analizą dywergencji przeprowadzoną przez krypto inwestora „Edwarda Morrę“ (@Edwardmorra_btc na Twitterze). Wykres z TradingView.com
Bitcoin stworzył podobną niedźwiedzią dywergencję w szczytowym momencie ostatniego średniookresowego trendu byczego na początku czerwca. Jeśli historia się powtórzy, wiodąca krypto waluta wejdzie stąd w konsolidację, a nie ponownie wejdzie na rynek niedźwiedzi.

CENA MUSI UTRZYMAĆ TEN POZIOM, ABY UTRZYMAĆ TREND WZROSTOWY.

Bitcoin musi trzymać 10.500 dolarów, jeśli powróci do tego regionu cenowego, powiedzieli analitycy. To dlatego, że 10.500 dolarów jest kluczowym poziomem dla Bitcoin z technicznego punktu widzenia; jeden z analityków posunął się nawet do stwierdzenia, że utrata BTC w tym regionie może prowadzić do makro retracement do 3.000 dolarów.

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
„Poziomy do obejrzenia na $BTC, jeśli nadal będziemy spadać: $11.2-11k i $10.6k“. Jeśli te dwa główne nośniki zostaną złamane, może to oznaczać zmianę trendu w perspektywie średnio- i długoterminowej. Jak dotąd 11.000 $ nie zostało najechane w ciągu ostatnich kilku tygodni“, skomentował jeden z analityków znaczenie 10.500 $.

Obrazek .

Wykres ostatnich akcji cenowych BTC przeprowadzonych przez crypto tradera Flood (@ThinkingUSD na Twitterze). Wykres z TradingView.com
Powodem, dla którego analitycy przypisali takie znaczenie 10 500 dolarów, jest dwukrotne:

Poziom Kijun jednodniowej Chmury Ichimoku obecnie znajduje się na tym poziomie. Kijun jest poziomem, na którym aktywa zazwyczaj utrzymują się w trendzie wzrostowym zgodnie z chmurą Ichimoku.
10,500$ to poziom, na którym w ciągu ostatnich 12 miesięcy znajdowały się trzy oddzielne rajdy Bitcoinów.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert